Izandakoa

Basterrika Unanue, Itziar argazkia
Basterrika Unanue, Itziar

Lanbidea : Irakaslea.

VIII. Legealdia

  • Ezker Abertzalea Taldeko Legebiltzarkidea (2005-06-07 / 2009-04-03)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Idazkaria (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-04-03)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Gasteizen 1976ko Martxoaren 3an Izandako Gertakariei buruzko Batzorde Berezia: Kidea (2007-11-30 / 2009-01-06)
  • Etorkizuneko Balenciaga museoari buruz atzemandako irregulartasunak ikertzeko batzordea: Kidea (2008-06-13 / 2009-01-06)
  • Guggenheim Bilbao museoan atzemandako irregulartasunak ikertzeko batzordea: Kidea (2008-06-13 / 2009-01-06)

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Magisteritza. Pedagogia-orientatzailea.