Izandakoa

Martínez Ona, Julian argazkia
Martínez Ona, Julian

Lanbidea : Irakaslea

VIII. Legealdia

  • Ezker Abertzalea Taldeko Legebiltzarkidea (2005-06-07 / 2009-01-06)
  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Osasun Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Etorkizuneko Balenciaga museoari buruz atzemandako irregulartasunak ikertzeko batzordea: Kidea (2008-06-13 / 2009-01-06)

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Magisteritza. Filologia Romanikoan lizentziatua. Psikologian lizentziatua.