Izandakoa

de Madariaga Markoartu, Katalin argazkia
de Madariaga Markoartu, Katalin
Lanbidea :
Artelanen zaharberritzailea.
Hizkuntzak :
Euskara, ingelesa

VIII. Legealdia

  • Ezker Abertzalea Taldeko Legebiltzarkidea (2005-06-07 / 2009-01-06)
  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2006-06-02 / 2010-06-17)

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Arte gauzen zaharberritzean diplomatua.