Izandakoa

Hernaez Laviña, Estibaliz argazkia
Hernaez Laviña, Estibaliz
Titulazioa :
Kimika Zientzietan Doktorea
Lanbidea :
Irakaslea EHUn
Hizkuntzak :
Euskara, Ingelesa

X. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2012-11-20 / 2012-12-20)

    Leixuri Arrizabalaga Arruza-k ordezkatua

IX. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2009-04-03 / 2012-08-28)
  • Industria, Berrikunta, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Hezkuntza Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2010-02-09 / 2012-08-28)

    José María González Zorrilla ordezkatu zuen

  • Osasun eta Kontsumo Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2010-02-09)

    Miren Josune Gorospe Elezkano-k ordezkatua

VIII. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2005-07-28 / 2009-01-06)

    Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain ordezkatu zuen

  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Osasun Batzordea: Idazkaria (2005-09-20 / 2009-01-06)

Alderdi politikoetako karguak

  • Gamiz-Fikako Udal Batzordearen kidea

Beste kargo publiko batzuk

  • VIII. legegintzaldiko legebiltzarkidea

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Sabino Arana Fundazioaren ugazaba