Izandakoa

Ormazabal Ascasibar, Félix argazkia
Ormazabal Ascasibar, Félix

V. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1995-09-07)

    Iñaki Gerenabarrena Martínez de Lahidalga-k ordezkatua

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-02-07)

    Xabier Ormaetxea Garai-k ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-02-07)

    Eusebio Larrazabal Olabarri-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-09-07)

    Álvaro Amann Rabanera-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-09-07)

    Iñaki Gerenabarrena Martínez de Lahidalga-k ordezkatua

IV. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)

III. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1987-10-09)

    Luis Bandrés Unanue-k ordezkatua

  • Nekazaritza eta Arrantz Saila: Sailburua (1987-03-01 / 1988-03-01)

    Jose Manuel Goikoetxea Askorbe-k ordezkatua

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Nekazaritza eta Arrantz Saila: Sailburua (1984-04-01 / 1987-02-28)

I. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1980-09-19)

    Carlos Astarloa Ocerin-ek ordezkatua

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1980-09-19)

    Carlos Astarloa Ocerin-ek ordezkatua

  • Lurralde Antolakizun eta Arlopolitikarako Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1980-09-19)

    Carlos Astarloa Ocerin-ek ordezkatua

  • Nekazaritza Saila: Sailburua (1980-04-01 / 1984-03-31)