Izandakoa

Garrido Knörr, Laura argazkia
Garrido Knörr, Laura
Titulazioa :
Zuzenbidean lizentziaduna. Zientzia Politikoetako ikasketak. Herri Administrazioetako masterra (HAEE). Ekintzailetza eta Berrikuntzako Lidergo Publikoko Programa (Destuko Business School).
Lanbidea :
Abokatua (ez dago jardunean).
Hizkuntzak :
Gaztelania-euskera (elebiduna), ingelesa (maila ertaina).
E-mail:
garrido_l@parlamento.eus

XI. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2016-10-21 / )
  • Enplegu, Gizarte Politika eta Gazteria Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Osasun Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Kultura, Euskara eta Kirol Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )

X. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2012-11-20 / 2016-08-02)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2012-11-27 / 2013-01-15)
  • Bateraezintasun Batzordea: Lehendakariordea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Enplegu, Gizarte Politika eta Etxebizitza Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Osasun eta Kontsumo Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)

IX. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2009-04-03 / 2012-08-28)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Lehendakariordea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Hezkuntza Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Gizarte Politika, Lan eta Berdintasun Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Ingurumen, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2011-12-09 / 2012-08-28)

    Leopoldo Barreda de los Ríos ordezkatu zuen

  • Osasun eta Kontsumo Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2009-04-15 / 2009-05-27)
  • Osasun Saileko osasun-zerbitzuen kontratazioko irregulartasunak ikertzeko batzordea: Lehendakaria (2009-11-20 / 2012-08-28)

VIII. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2006-10-03 / 2009-01-06)

    María José Lafuente Orive ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2006-10-27 / 2009-01-06)

    María José Lafuente Orive ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2006-10-27 / 2009-01-06)

    María José Lafuente Orive ordezkatu zuen

  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Kidea (2006-10-27 / 2009-01-06)

    María José Lafuente Orive ordezkatu zuen

  • Osasun Batzordea: Kidea (2006-10-27 / 2009-01-06)

    María José Lafuente Orive ordezkatu zuen

  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2007-01-16 / 2009-01-06)

    Juana Iturmendi Maguregui ordezkatu zuen

Alderdi politikoetako karguak

  • Euskadiko PPko bozeramailea.
    Arabako PPko Ekintza Instituzionalaren idazkariordea.

Beste kargo publiko batzuk

  • Elburgokoko Udaleko zinegotzia (2011-2015).
    Lizartzako Udaleko zinegotzia (2007-2011).
    Barrundiako Udaleko zinegotzia (1999-2007).
    Arabako Batzar Nagusietako batzarkidea (1999-2006).
    Arabako Batzar Nagusietako lehen lehendakariordea (2003-2006).