Izandakoa

Pagazaurtundua Ruiz, María Teresa argazkia
Pagazaurtundua Ruiz, María Teresa

V. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-09-01)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-03-03)

    Carmen Asiain Ayala-k ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Lehendakariordea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Lehendakaria (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Hautagaia (1995-04-10 / 1995-04-11)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-04-11 / 1997-02-20)

    Adoración Arregi Larrañaga-k ordezkatua

  • Drogamenpekotasunen Aholku Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-12-11 / 1998-09-01)

IV. Legealdia

  • Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1993-09-24 / 1994-08-30)

    Ignacio María Arriola López ordezkatu zuen

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1993-09-28 / 1994-08-30)

    Ignacio María Arriola López ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1993-09-28 / 1994-08-30)

    Patxi López Álvarez ordezkatu zuen

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1993-09-28 / 1994-08-30)

    Jesús M.ª Eguiguren Imaz ordezkatu zuen