Izandakoa

Vaquero Montero, Maribel argazkia
Vaquero Montero, Maribel
Titulazioa :
Zuzenbidean lizentziatua. HEREKU Herri Erakundeen Kudeaketa graduondokoa
Lanbidea :
Zuzenbidean lizentziatua
Hizkuntzak :
Euskara, gaztelania.

X. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2012-11-20 / 2015-07-22)
  • Ingurumenaren eta Lurralde Politikaren Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2015-07-22)

    Eva Juez Garmendia-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2012-11-27 / 2013-01-15)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2015-07-22)

    Eva Juez Garmendia-k ordezkatua

  • Giza Eskubideen, Berdintasunaren eta Herritarren Partaidetzaren Batzordea: Lehendakaria (2013-01-15 / 2015-07-22)

    Eva Juez Garmendia-k ordezkatua

  • Garapenerako Lankidetzaren Euskal Agentziaren Kontseilu Errektorea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2013-03-06 / 2015-10-05)

    Leixuri Arrizabalaga Arruza-k ordezkatua

IX. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2009-04-03 / 2012-08-28)
  • Etxebizitza, Herri Lan eta Garraio Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • EITBren Kontrol Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Haur lapurtuei eta adopzio irregularrei dagokienez 1940tik eta 1990era bitartean izandako kasuak aztertzeko batzordea: Idazkaria (2012-03-22 / 2012-08-28)

VIII. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2007-07-16 / 2009-01-06)

    Eneko Goya Laso ordezkatu zuen

  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Kidea (2007-10-09 / 2009-01-06)

    Eneko Goya Laso ordezkatu zuen

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (2007-10-09 / 2009-01-06)

    Eneko Goya Laso ordezkatu zuen

  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2007-10-09 / 2009-01-06)

    Eneko Goya Laso ordezkatu zuen

  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2007-10-09 / 2009-01-06)

    Eneko Goya Laso ordezkatu zuen

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Aholkularia (2007-11-09 / 2007-11-09)

Beste kargo publiko batzuk

  • Urnietako zinegotzia(1995-). EITB-ko Administrazio kontseilukokidea(2007-2009). Gipuzkoako Batzar Nagusietako batzarkidea(2007-2011)