Izandakoa

López Basaguren, Alberto argazkia
López Basaguren, Alberto

X. Legealdia

  • Euskeraren Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2013-06-26 / 2016-04-26)

    Iván Igartua Ugarte-k ordezkatua

IX. Legealdia

  • Euskeraren Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2010-11-16 / 2013-06-26)

VIII. Legealdia

  • Euskeraren Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2007-10-22 / 2010-11-16)