Izandakoa

Lamarain Cenitagoya, Iciar argazkia
Lamarain Cenitagoya, Iciar

XI. Legealdia

  • Etxepare Euskal Institutua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2017-05-29 / )

IX. Legealdia

  • Euskeraren Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2010-11-16 / 2012-03-27)

    Xabier Olabarrieta Arnaiz-ek ordezkatua

VIII. Legealdia

  • Euskeraren Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2007-10-22 / 2010-11-16)