Izandakoa

Unzalu Garaigordobil, Andoni argazkia
Unzalu Garaigordobil, Andoni

IX. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2009-04-03 / 2009-05-14)

    Carlos Gorostiza Orbañanos-ek ordezkatua

VIII. Legealdia

  • Kulturaren Euskal Kontseilu: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2007-12-05 / 2010-10-26)