Izandakoa

Laborda Albolea, Cristina argazkia
Laborda Albolea, Cristina
Titulazioa :
---
Lanbidea :
Historian lizentziatua; Humanitateak - Enpresan lizentziatua

IX. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2009-04-03 / 2012-08-28)
  • Gizarte Politika, Lan eta Berdintasun Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Kultura eta Gazteria Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Osasun eta Kontsumo Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)

VIII. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2008-03-26 / 2009-01-06)

    Miguel Ángel Buen Lacambra ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2008-04-15 / 2009-01-06)

    Miguel Ángel Buen Lacambra ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (2008-04-22 / 2009-01-06)

    Mertxe Agúndez Basterra ordezkatu zuen

  • Osasun Batzordea: Kidea (2008-04-15 / 2009-11-06)
  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2008-04-15 / 2009-01-06)

    Blanca Roncal Azanza ordezkatu zuen

Alderdi politikoetako karguak

  • PSE-EE ko Gipuzkoako probintziako zuzendaritza-batzordea federaleko kidea; Irun-Hondarribia PSE-EE ko tokiko zuzendaritza-batzordearen kidea;

Beste kargo publiko batzuk

  • Irungo Udaleko zinegotzia; Gizarte-Ongizate, Hezkuntza eta Gazteria ordezkaria

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Nazioarteko Elkartasunaren kidea