Izandakoa

Arrondo Iruin, Begoña argazkia
Arrondo Iruin, Begoña

V. Legealdia

  • Ezker Abertzalea Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1995-09-26)

    Arnaldo Otegi Mondragón-ek ordezkatua

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-09-21)

    Arnaldo Otegi Mondragón-ek ordezkatua

  • Kanpo Ekintzaren Jarraipenerako Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-11-24)

    Arnaldo Otegi Mondragón-ek ordezkatua