Izandakoa

Fernández Alonso, Alma argazkia
Fernández Alonso, Alma

X. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2013-02-28 / 2017-03-16)

IX. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2010-06-17 / )
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2009-09-24 / 2013-02-28)

VIII. Legealdia

  • Etxepare Euskal Institutua: Hautagaia (2008-05-13 / 2008-05-19)
  • Etxepare Euskal Institutua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2008-05-19 / 2010-06-30)

    Felipe Juaristi Galdos-ek ordezkatua