Izandakoa

Michelena Iguaran, Manuel argazkia
Michelena Iguaran, Manuel
Lanbidea :
Ingeniari industriala
Hizkuntzak :
Frantsesa; idatzizko ingelesa

X. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2015-10-21 / 2016-08-02)

IX. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2011-09-23 / 2012-08-28)

    Ramón Gómez Ugalde ordezkatu zuen

  • Industria, Berrikunta, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2011-10-07 / 2012-08-28)

    Ramón Gómez Ugalde ordezkatu zuen

  • Hezkuntza Batzordea: Kidea (2011-10-07 / 2012-08-28)

    Ramón Gómez Ugalde ordezkatu zuen

  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2011-10-07 / 2012-08-28)

    Ramón Gómez Ugalde ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2011-10-07 / 2012-02-02)

    Esther Martínez Fernández ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Lehendakariordea (2012-02-02 / 2012-08-28)

VIII. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2008-09-22 / 2009-01-06)

    María San Gil Noain ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2008-10-13 / 2009-01-06)

    Iñaki Oyarzabal de Miguel ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2008-10-13 / 2009-01-06)

    Arantza Quiroga Cia ordezkatu zuen

  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2008-10-13 / 2009-01-06)

    Borja Sémper Pascual ordezkatu zuen

  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2008-10-13 / 2009-01-06)

    Iñaki Oyarzabal de Miguel ordezkatu zuen

Alderdi politikoetako karguak

  • Alderdi Popularreko Erki-batzorde Eragilea.

Beste kargo publiko batzuk

  • Gipuzkoako Biltzar Nagusietako kidea (1999-2011)