Izandakoa

Gauna Caballero, Txabi argazkia
Gauna Caballero, Txabi

V. Legealdia

  • Ezker Abertzalea Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1996-02-14)

    Santi Hernando Saez-ek ordezkatua

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1996-02-14)

    Santi Hernando Saez-ek ordezkatua

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1996-02-14)

    Santi Hernando Saez-ek ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1996-02-14)

    Santi Hernando Saez-ek ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1996-02-14)

    Santi Hernando Saez-ek ordezkatua

IV. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1992-07-01 / 1994-08-30)

    Xabier Elorriaga Preciado ordezkatu zuen

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1994-09-09 / 1994-11-30)

    Jone Goirizelaia Ordorika ordezkatu zuen

  • Osakidetzaren 1990. urterako lan-eskaintza publikoa ikertzeko Batzorde Berezia: Kidea (1994-05-03 / 1994-08-30)

    Jone Goirizelaia Ordorika ordezkatu zuen