Izandakoa

Maneiro Labayen, Gorka argazkia
Maneiro Labayen, Gorka
Titulazioa :
Enpresen administrazioko teknikari espezialista; Zerga-kudeaketako teknikaria; Enpresa Zientzietan diplomaduna
Lanbidea :
Zerga-aholkularia
Hizkuntzak :
Euskara

X. Legealdia

  • Mistoa-UPyD Taldeko Legebiltzarkidea (2012-11-20 / 2016-10-21)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (2012-11-27 / 2016-08-02)
  • Erakunde, Segurtasun eta Justizia batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Ogasun eta Aurrekontu Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Ekonomiaren Garapen eta Lehiakortasun Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Ingurumenaren eta Lurralde Politikaren Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Hezkuntza Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Erregelamendu eta Gobernu Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-10-21)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2012-11-27 / 2013-01-15)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Enplegu, Gizarte Politika eta Etxebizitza Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Giza Eskubideen, Berdintasunaren eta Herritarren Partaidetzaren Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • EITBren Kontrol Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Osasun eta Kontsumo Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Legebiltzarkideen Estatutuaren Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Epsilon eta Hiriko enpresek jasotako laguntza publikoei buruzko Ikerketa Batzordea: Kidea (2014-04-01 / 2016-08-02)
  • EITBren erreformaren oinarriak ezartzeko azterlan Batzorde Berezia: Idazkaria (2015-06-04 / 2016-08-02)
  • Drogamenpekotasunen Aholku Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2013-06-10 / 2016-08-02)
  • Gastu Bereiziak Kontrolatzeko Batzordea: Kidea (2013-02-20 / 2017-01-19)

IX. Legealdia

  • Mistoa-UPyD Taldeko Legebiltzarkidea (2009-04-03 / 2012-08-28)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (2011-11-29 / 2012-08-28)

    Mikel Arana Etxezarreta ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Kultura eta Gazteria Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-09-28)
  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Lehendakariordea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Osasun eta Kontsumo Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Erregelamendu eta Gobernu Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2010-08-01)

    Mikel Arana Etxezarreta-k ordezkatua

  • Legebiltzarkidearen Estatutuaren Batzordea: Kidea (2009-04-15 / 2012-08-28)
  • Haur lapurtuei eta adopzio irregularrei dagokienez 1940tik eta 1990era bitartean izandako kasuak aztertzeko batzordea: Kidea (2012-03-22 / 2012-08-28)
  • Euskal Gizataldeekiko eta Etxeekiko Harremanetarako Aholku Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2010-05-27 / 2014-09-12)

Alderdi politikoetako karguak

  • UPyDko Zuzendaritza Kontseiluko kidea

Beste kargo publiko batzuk

  • Legebiltzarkidea IX. legegintzaldian