Izandakoa

Larrazabal Antia, Jesus M. argazkia
Larrazabal Antia, Jesus M.
Titulazioa :
Filosofian Doktorea; Logikan Masterra; Zientzia Ekonomikoetan Lizentziatua
Hizkuntzak :
Euskera, Gaztelania, Frantsesa, Ingelesa (denak maila berdinean)

IX. Legealdia

  • Mistoa-Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (2009-04-03 / 2010-06-30)

    Juanjo Agirrezabala Mantxola-k ordezkatua

  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (2009-04-03 / 2010-07-01)

    Mikel Arana Etxezarreta-k ordezkatua

  • Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2010-06-30)

    Juanjo Agirrezabala Mantxola-k ordezkatua

  • Industria, Berrikunta, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2010-06-30)

    Juanjo Agirrezabala Mantxola-k ordezkatua

  • Hezkuntza Batzordea: Lehendakariordea (2009-05-27 / 2010-06-30)

    Juanjo Agirrezabala Mantxola-k ordezkatua

  • Ingurumen, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2010-06-30)

    Juanjo Agirrezabala Mantxola-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2009-04-15 / 2009-05-27)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2010-06-30)

    Juanjo Agirrezabala Mantxola-k ordezkatua

  • Osasun Saileko osasun-zerbitzuen kontratazioko irregulartasunak ikertzeko batzordea: Kidea (2010-06-01 / 2010-06-03)
    1. Mikel Arana Etxezarreta ordezkatu zuen
    2. Juanjo Agirrezabala Mantxola-k ordezkatua
  • Gastu Bereiziak Kontrolatzeko Batzordea: Kidea (2009-06-24 / 2013-02-20)

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Amnesty International-eko kidea. Intermon Oxfam