Izandakoa

Basabe Kortabarria, Mikel argazkia
Basabe Kortabarria, Mikel
Titulazioa :
Informazio Zientzietan Lizentziaduna; Filologia Alemaniarrean Lizentziaduna
Lanbidea :
Irakaslea
Hizkuntzak :
Euskera eta gaztelania

IX. Legealdia

  • Aralar Taldeko Legebiltzarkidea (2009-04-03 / 2012-07-31)

    Khadijetou Boichiri Mohamed Salem-ek ordezkatua

  • Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-07-31)
  • Hezkuntza Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-07-31)
  • Kultura eta Gazteria Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-07-31)
  • EITBren Kontrol Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-07-31)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2009-04-15 / 2009-05-27)
  • Kultura eta Industria sailetako ustezko irregulartasunak eta Ertzaintzako agente batzuen ustezko espioitza ikertzeko batzorde berezia: Kidea (2010-11-16 / 2012-07-31)
  • Euskal egitura instituzionaleko bikoiztasunak eta ez-eraginkortasunak aztertzeko batzordea: Kidea (2011-11-22 / 2012-07-31)
  • Haur lapurtuei eta adopzio irregularrei dagokienez 1940tik eta 1990era bitartean izandako kasuak aztertzeko batzordea: Kidea (2012-03-22 / 2012-07-31)
  • Gastu Bereiziak Kontrolatzeko Batzordea: Kidea (2009-06-24 / 2012-07-31)