Izandakoa

Corcuera Leunda, Susana argazkia
Corcuera Leunda, Susana
Titulazioa :
Zuzenbidean lizentziaduna.
Hizkuntzak :
Frantsesa.
E-mail:
corcuera_s@legebiltzarra.eus

XI. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2016-10-21 / )
  • Ogasun eta Aurrekontu Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Ekonomiaren Garapen eta Azpiegitura Batzordea: Idazkaria (2016-12-12 / )
  • Osasun Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Merkataritza, Kontsumo eta Turismo Batzordea: Lehendakaria (2016-12-12 / )

X. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2012-11-20 / 2016-08-02)
  • Ogasun eta Aurrekontu Batzordea: Lehendakaria (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Ekonomiaren Garapen eta Lehiakortasun Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Epsilon eta Hiriko enpresek jasotako laguntza publikoei buruzko Ikerketa Batzordea: Lehendakariordea (2014-04-01 / 2016-08-02)

IX. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2009-04-03 / 2012-08-28)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Idazkaria (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Etxebizitza, Herri Lan eta Garraio Batzordea: Kidea (2010-02-26 / 2010-03-16)
    1. Cristina González Calvar ordezkatu zuen
    2. Cristina González Calvar-ek ordezkatua
  • Ingurumen, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2010-02-26)

    Cristina González Calvar-ek ordezkatua

  • Ingurumen, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2010-03-10 / 2012-08-28)

    Cristina González Calvar ordezkatu zuen

  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-03-17)

    Loly Escudero Fernández-ek ordezkatua

Alderdi politikoetako karguak

  • Enrique Casas Elkarte Sozialistako lehendakaria (Gipuzkoa).
    Gipuzkoako PSE-EEko Udal Politikako idazkaria.

Beste kargo publiko batzuk

  • Donostia-San Sebastián Udaleko zinegotzia (1987-2010).