Izandakoa

Iturralde Martínez de Lizardui, Mati argazkia
Iturralde Martínez de Lizardui, Mati

V. Legealdia

  • Ezker Abertzalea Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-01-19)

    Rakel Peña Somavilla-k ordezkatua

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-01-18)

    José María Elosua Sánchez-ek ordezkatua

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1997-11-18)

    Manuel Raúl Reyero Redondo-k ordezkatua

  • Kanpo Ekintzaren Jarraipenerako Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-01-18)

    Arnaldo Otegi Mondragón-ek ordezkatua