Izandakoa

Erkizia Almandoz, Tasio argazkia
Erkizia Almandoz, Tasio

V. Legealdia

  • Ezker Abertzalea Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-01-19)

    Iñaki Antigüedad Auzmendi-k ordezkatua

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1995-11-03 / 1997-11-18)
    1. Jose Mari Olarra Agiriano ordezkatu zuen
    2. Manuel Raúl Reyero Redondo-k ordezkatua
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-11-03)

    Jose Mari Olarra Agiriano-k ordezkatua

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-01-18)

    Sabin del Bado González-ek ordezkatua

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-01-18)

    Iñaki Antigüedad Auzmendi-k ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-01-18)

    Aurkene Astibia Legorburu-k ordezkatua

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-01-18)

    Rakel Peña Somavilla-k ordezkatua

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-01-18)

    José María Elosua Sánchez-ek ordezkatua

IV. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1994-09-09 / 1994-11-30)

    Gorka Martínez Bilbao ordezkatu zuen

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)

III. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)

II. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)