Izandakoa

Laespada Martínez, Maria Teresa argazkia
Laespada Martínez, Maria Teresa
Titulazioa :
Soziologian doktorea
Lanbidea :
Unibertsitateko irakaslea
Hizkuntzak :
Ingelesa, euskera

IX. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2009-05-14 / 2012-08-28)

    Idoia Mendia Cueva ordezkatu zuen

  • Hezkuntza Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Gizarte Politika, Lan eta Berdintasun Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Osasun eta Kontsumo Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Drogamenpekotasunen Aholku Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2009-10-02 / 2016-08-28)