Izandakoa

Casado Figueroa, Aitor argazkia
Casado Figueroa, Aitor
Titulazioa :
UPV-EHUko Giza Pedagogian Lizentziatua
Lanbidea :
Zuzendari-Kudeatzailea

X. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2016-05-27 / 2016-08-02)
  • Hezkuntza Batzordea: Kidea (2016-06-07 / 2016-08-02)

    Gloria Sánchez Martín ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2016-06-07 / 2016-08-02)

    Rodolfo Ares Taboada ordezkatu zuen

  • Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea: Kidea (2016-06-07 / 2016-06-08)

    Patxi Elola Azpeitia ordezkatu zuen

  • Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea: Idazkaria (2016-06-08 / 2016-08-02)

IX. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2009-05-14 / 2012-08-28)

    Rodolfo Ares Taboada ordezkatu zuen

  • Etxebizitza, Herri Lan eta Garraio Batzordea: Kidea (2012-01-31 / 2012-08-28)

    Cristina González Calvar ordezkatu zuen

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Kultura eta Gazteria Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Ingurumen, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-02-07)

    Javier Martínez García-k ordezkatua

  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2010-05-10 / 2012-08-28)

    Natalia Rojo Solana ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2011-10-26 / 2012-02-07)
    1. Mertxe Agúndez Basterra ordezkatu zuen
    2. Javier Martínez García-k ordezkatua
  • Garapenerako Lankidetzaren Euskal Agentziaren Kontseilu Errektorea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2010-06-23 / 2013-03-06)

Alderdi politikoetako karguak

  • JSE-Egaz Ramón Rubial (Juventudes Socialistas de Euskadi)-ko Idazkari Nagusia(2008-2012)