Izandakoa

González Calvar, Cristina argazkia
González Calvar, Cristina
Titulazioa :
Politika Zientzietan eta Soziologian lizentziatua
Lanbidea :
Politologoa

IX. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2009-05-18 / 2012-01-02)
    1. Antonio Rivera Blanco ordezkatu zuen
    2. Javier Martínez García-k ordezkatua
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-01-02)

    Javier Martínez García-k ordezkatua

  • Etxebizitza, Herri Lan eta Garraio Batzordea: Kidea (2009-06-09 / 2010-02-26)
    1. Carlos Gorostiza Orbañanos ordezkatu zuen
    2. Susana Corcuera Leunda-k ordezkatua
  • Etxebizitza, Herri Lan eta Garraio Batzordea: Kidea (2010-03-16 / 2012-01-02)
    1. Susana Corcuera Leunda ordezkatu zuen
    2. Aitor Casado Figueroa-k ordezkatua
  • Ingurumen, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2009-06-09)

    Carlos Gorostiza Orbañanos-ek ordezkatua

  • Ingurumen, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2010-02-26 / 2010-03-10)
    1. Susana Corcuera Leunda ordezkatu zuen
    2. Susana Corcuera Leunda-k ordezkatua
  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-01-02)

    Txarli Prieto San Vicente-k ordezkatua

Beste kargo publiko batzuk

  • Arabako Batzar Nagusietan Batzarkidea