Izandakoa

Gorostiza Orbañanos, Carlos argazkia
Gorostiza Orbañanos, Carlos

Titulazioa : Informazio-Zientzietan lizentziatua. Komunikazio korporatiboko aholkularia

X. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2013-02-28 / 2013-11-28)

    Idoia Mendia Cueva-k ordezkatua

IX. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2009-05-18 / 2012-08-28)

    Andoni Unzalu Garaigordobil ordezkatu zuen

  • Industria, Berrikunta, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Idazkaria (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Etxebizitza, Herri Lan eta Garraio Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2009-06-09)

    Cristina González Calvar-ek ordezkatua

  • Etxebizitza, Herri Lan eta Garraio Batzordea: Kidea (2009-10-27 / 2012-08-28)

    Blanca Roncal Azanza ordezkatu zuen

  • EITBren Kontrol Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Ingurumen, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2009-06-09 / 2012-08-28)

    Cristina González Calvar ordezkatu zuen

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2010-06-17 / )
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2009-09-24 / 2013-02-28)