Izandakoa

Zubizarreta Lasagabaster, Xabier argazkia
Zubizarreta Lasagabaster, Xabier

V. Legealdia

  • Ezker Abertzalea Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-09-01)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1998-01-18 / 1998-09-01)

    Jose Mari Olarra Agiriano ordezkatu zuen

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1996-04-19)

    Santi Hernando Saez-ek ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1996-04-19)

    Santi Hernando Saez-ek ordezkatua