Izandakoa

Aizpurua Egaña, Itziar argazkia
Aizpurua Egaña, Itziar

V. Legealdia

  • Ezker Abertzalea Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-01-19)

    José María Elosua Sánchez-ek ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1997-11-18)

    Manuel Raúl Reyero Redondo-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-01-18)

    Rakel Peña Somavilla-k ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-01-18)

    Aurkene Astibia Legorburu-k ordezkatua

II. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)

I. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1982-12-22 / 1984-01-19)

    Iñaki Esnaola Etxeberri ordezkatu zuen