Izandakoa

Uriarte Pérez, Fidel Ignacio argazkia
Uriarte Pérez, Fidel Ignacio

XI. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2017-03-24 / )
  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Kidea (2017-03-16 / )

X. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2013-05-28 / 2017-03-21)

IX. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2009-11-10 / 2013-05-28)