Izandakoa

Ainsua Díaz-Peña, José Luis argazkia
Ainsua Díaz-Peña, José Luis

V. Legealdia

  • Izquierda Unida/Ezker Batua/Berdeak Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-09-01)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1997-04-04 / 1998-09-01)

    Katy Gutiérrez Muñoz ordezkatu zuen