Izandakoa

Cano Aristoy, Juan Carlos argazkia
Cano Aristoy, Juan Carlos

IX. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2010-06-17 / 2011-04-04)

    Juan Carlos Cano Aristoy-k ordezkatua

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2011-06-23 / 2012-09-25)

    Juan Carlos Cano Aristoy ordezkatu zuen