Izandakoa

Zubimendi Berastegui, Mikel argazkia
Zubimendi Berastegui, Mikel

V. Legealdia

  • Ezker Abertzalea Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-09-01)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1998-01-18 / 1998-09-01)

    Santi Hernando Saez ordezkatu zuen

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1997-11-18)

    Manuel Raúl Reyero Redondo-k ordezkatua

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)