Izandakoa

Agirrezabala Mantxola, Juanjo argazkia
Agirrezabala Mantxola, Juanjo
Titulazioa :
Magisteritza Diplomatura / Hezkuntza Zientzietan Lizenziatua
Lanbidea :
Funcionario
Hizkuntzak :
Euskara / Ingelesa (oinarrizko maila)

X. Legealdia

  • Euskal Herria Bildu Taldeko Legebiltzarkidea (2012-11-20 / 2016-10-21)
  • Eusko Legebiltzarreko Mahaia: Lehen Lehendakariordea (2012-11-20 / 2016-10-21)
  • Hezkuntza Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Erregelamendu eta Gobernu Batzordea: Lehen Lehendakariordea (2013-01-15 / 2016-10-21)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2012-11-27 / 2013-01-15)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)

IX. Legealdia

  • Mistoa-Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (2010-07-07 / 2012-11-19)
  • Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2010-09-09 / 2012-08-28)

    Jesus M. Larrazabal Antia ordezkatu zuen

  • Industria, Berrikunta, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2010-09-09 / 2012-08-28)

    Jesus M. Larrazabal Antia ordezkatu zuen

  • Hezkuntza Batzordea: Kidea (2010-09-09 / 2010-10-04)

    Jesus M. Larrazabal Antia ordezkatu zuen

  • Hezkuntza Batzordea: Lehendakariordea (2010-10-04 / 2012-08-28)
  • Ingurumen, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2010-09-09 / 2012-08-28)

    Jesus M. Larrazabal Antia ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2010-09-09 / 2012-08-28)

    Jesus M. Larrazabal Antia ordezkatu zuen

  • Erregelamendu eta Gobernu Batzordea: Kidea (2011-11-29 / 2012-11-19)

    Mikel Arana Etxezarreta ordezkatu zuen

  • Kultura eta Industria sailetako ustezko irregulartasunak eta Ertzaintzako agente batzuen ustezko espioitza ikertzeko batzorde berezia: Kidea (2010-11-16 / 2010-11-19)
  • Kultura eta Industria sailetako ustezko irregulartasunak eta Ertzaintzako agente batzuen ustezko espioitza ikertzeko batzorde berezia: Lehendakaria (2010-11-19 / 2012-08-28)
  • Osasun Saileko osasun-zerbitzuen kontratazioko irregulartasunak ikertzeko batzordea: Kidea (2010-09-09 / 2012-08-28)

    Jesus M. Larrazabal Antia ordezkatu zuen

  • Euskal egitura instituzionaleko bikoiztasunak eta ez-eraginkortasunak aztertzeko batzordea: Kidea (2011-11-22 / 2012-08-28)
  • Haur lapurtuei eta adopzio irregularrei dagokienez 1940tik eta 1990era bitartean izandako kasuak aztertzeko batzordea: Kidea (2012-03-22 / 2012-08-28)

Alderdi politikoetako karguak

  • Errenteriako EAko koordinatzailea

Beste kargo publiko batzuk

  • Gipuzkoako Hezkuntza Lurralde Ordezkaria VIII. legegintzaldian; Hezkuntza Berriztatzeko Zuzendaria IX. legegintzaldian