Izandakoa

Olabarrieta Arnaiz, Xabier argazkia
Olabarrieta Arnaiz, Xabier

XI. Legealdia

  • Euskeraren Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2017-05-23 / )
  • Kulturaren Euskal Kontseilu: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2017-06-21 / )

X. Legealdia

  • Euskeraren Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2013-06-26 / 2017-05-23)
  • Kulturaren Euskal Kontseilu: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2014-04-30 / )

IX. Legealdia

  • Euskeraren Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2012-03-27 / 2013-06-26)

    Iciar Lamarain Cenitagoya ordezkatu zuen

  • Kulturaren Euskal Kontseilu: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2010-10-26 / 2014-04-30)