Izandakoa

Juaristi Galdos, Felipe argazkia
Juaristi Galdos, Felipe

XI. Legealdia

  • Kulturaren Euskal Kontseilu: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2017-06-21 / )
  • Etxepare Euskal Institutua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2017-05-29 / )

X. Legealdia

  • Etxepare Euskal Institutua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2015-06-03 / )

VIII. Legealdia

  • Etxepare Euskal Institutua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2010-11-16 / 2015-06-03)

    Alma Fernández Alonso ordezkatu zuen