Izandakoa

Olarra Agiriano, Jose Mari argazkia
Olarra Agiriano, Jose Mari

V. Legealdia

  • Ezker Abertzalea Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-01-19)

    Aurkene Astibia Legorburu-k ordezkatua

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-11-03)

    Tasio Erkizia Almandoz-ek ordezkatua

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1995-11-03 / 1998-01-18)
    1. Tasio Erkizia Almandoz ordezkatu zuen
    2. Xabier Zubizarreta Lasagabaster-ek ordezkatua
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1997-11-18)

    Manuel Raúl Reyero Redondo-k ordezkatua

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-01-18)

    Arnaldo Otegi Mondragón-ek ordezkatua

IV. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Eusko Jaurlaritzaren Kanpo-Ekintzen jarraipenerako Batzordea: Kidea (1992-09-08 / 1994-08-30)

    Xabier Elorriaga Preciado ordezkatu zuen