Izandakoa

Martínez García, Javier argazkia
Martínez García, Javier

Titulazioa : Goi mailako batxilergoa

IX. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2012-01-13 / 2012-08-28)

    Cristina González Calvar ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2012-01-31 / 2012-08-28)

    Cristina González Calvar ordezkatu zuen

  • Industria, Berrikunta, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2012-01-31 / 2012-08-28)

    Oscar Rodríguez Vaz ordezkatu zuen

  • Ingurumen, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2012-02-07 / 2012-08-28)

    Aitor Casado Figueroa ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2012-02-07 / 2012-08-28)

    Aitor Casado Figueroa ordezkatu zuen

Alderdi politikoetako karguak

  • Nanclares de la Oca elkarteko idazkari nagusia

Beste kargo publiko batzuk

  • Nanclares de la Ocako Alkatea Eudeleko zuzendaritzako kidea