Izandakoa

Escudero Fernández, Loly argazkia
Escudero Fernández, Loly
Titulazioa :
Irakasle, Pedagogian Lizenziatua, Lan-arriskuen prebentziorako goi-mailako teknikaria
Lanbidea :
Irakaslea
Hizkuntzak :
Gaztelania, euskera, frantzesa

IX. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2012-03-21 / 2012-08-28)

    Jesús Loza Aguirre ordezkatu zuen

  • Industria, Berrikunta, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2012-03-17 / 2012-08-28)

    Vicente Reyes Martín ordezkatu zuen

  • Gizarte Politika, Lan eta Berdintasun Batzordea: Kidea (2012-03-27 / 2012-03-28)

    Mikel Unzalu Hermosa ordezkatu zuen

  • Gizarte Politika, Lan eta Berdintasun Batzordea: Lehendakaria (2012-03-28 / 2012-08-28)
  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (2012-03-17 / 2012-08-28)

    Jesús Loza Aguirre ordezkatu zuen

  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2012-03-17 / 2012-08-28)

    Susana Corcuera Leunda ordezkatu zuen

Beste kargo publiko batzuk

  • Hezkuntza Federakuntzako Sindikalista CCOO. Arabako Batzar Nagusietako Prokuradorea