Izandakoa

Landa Mendibe, Karmelo argazkia
Landa Mendibe, Karmelo

X. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2013-02-28 / 2017-03-16)

VII. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2002-03-27 / 2006-06-30)

V. Legealdia

  • Ezker Abertzalea Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-01-19)

    Sabin del Bado González-ek ordezkatua

  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1994-12-02 / 1998-01-19)

    Rakel Peña Somavilla-k ordezkatua

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-01-18)

    Sabin del Bado González-ek ordezkatua

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-01-18)

    Iñaki Antigüedad Auzmendi-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-01-18)

    Rakel Peña Somavilla-k ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1997-11-18)

    Manuel Raúl Reyero Redondo-k ordezkatua

  • Kanpo Ekintzaren Jarraipenerako Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-01-18)

    Sabin del Bado González-ek ordezkatua