Izandakoa

Arrondo Aldasoro, Belén argazkia
Arrondo Aldasoro, Belén
Titulazioa :
Hezkuntzan diplomatua
Lanbidea :
Irakaslea
Hizkuntzak :
Euskara, castellano

X. Legealdia

  • Euskal Herria Bildu Taldeko Legebiltzarkidea (2012-11-20 / 2016-08-02)
  • Ogasun eta Aurrekontu Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Hezkuntza Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Enplegu, Gizarte Politika eta Etxebizitza Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Legebiltzarkideen Estatutuaren Batzordea: Lehendakariordea (2012-11-27 / 2016-08-02)