Izandakoa

Beitialarrangoitia Lizarralde, Marian argazkia
Beitialarrangoitia Lizarralde, Marian
Titulazioa :
Informazio Zientzietan lizentziatua.
Lanbidea :
Kazetaria
Hizkuntzak :
Euskara, Gaztelania.

X. Legealdia

  • Euskal Herria Bildu Taldeko Legebiltzarkidea (2012-11-20 / 2016-01-07)

    Maider Otamendi Tolosa-k ordezkatua

  • Ingurumenaren eta Lurralde Politikaren Batzordea: Lehendakaria (2013-01-15 / 2016-01-07)

    Maider Otamendi Tolosa-k ordezkatua

  • Enplegu, Gizarte Politika eta Etxebizitza Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-01-07)

    Maider Otamendi Tolosa-k ordezkatua

  • EITBren Kontrol Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-01-07)

    Lur Etxeberria Iradi-k ordezkatua

  • Urdaibaiko Biosfera Erreserbako Patronatoa: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2013-03-05 / 2016-01-07)
  • Ingurugiroaren Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2013-03-05 / 2016-01-07)

Beste kargo publiko batzuk

  • Hernaniko Alkatea (2007-2011); Gipuzkoako Foru Aldundiko Komunikazio zuzendaria (2011-2012)