Izandakoa

Díez González, Rosa M.ª argazkia
Díez González, Rosa M.ª

VI. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 1999-07-06)

    Carlos Totorica Izaguirre-k ordezkatua

  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 1999-04-13)

    Jesús M.ª Eguiguren Imaz-ek ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 1999-04-13)

    Javier Elorrieta García-k ordezkatua

  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 1999-07-06)

    Manuel Huertas Vicente-k ordezkatua

  • Osasun Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 1999-04-13)

    M.ª Isabel Celaá Diéguez-ek ordezkatua

V. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1995-02-28)

    Jesús María Rodríguez Orrantia-k ordezkatua

  • Merkataritza, Kontsumo eta Turismo Saila: Sailburua (1995-01-01 / 1998-07-03)

    Belén Greaves Badillo-k ordezkatua

IV. Legealdia

  • Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-10-22)

    Alfonso Martínez Pérez-ek ordezkatua

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-10-22)

    Ignacio María Latierro Corta-k ordezkatua

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Idazkaria (1991-02-07 / 1991-10-22)

    Ernesto Ladrón de Guevara López de Arbina-k ordezkatua

  • Merkataritza, Kontsumo eta Turismo Saila: Sailburua (1991-09-30 / 1994-12-31)

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1989-11-13 / 1990-12-18)

    Juan Manuel Eguiagaray Ucelay ordezkatu zuen

  • Lan eta Osasun Batzordea: Lehendakariordea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Lehendakariordea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1987-04-09 / 1990-09-03)