Izandakoa

Etxeberria Iradi, Lur argazkia
Etxeberria Iradi, Lur
Titulazioa :
Soziologian lizentziatua eta Emakumeen eta gizonen aukera-berdintasuneko eta Garapen Iraunkorreko espezializazioak
Lanbidea :
Técnico en participación, igualdad y euskara.
Hizkuntzak :
Euskara, inglés, catalán y castellano
E-mail:
etxeberria.l@legebiltzarra.eus

X. Legealdia

  • Euskal Herria Bildu Taldeko Legebiltzarkidea (2012-11-20 / 2016-08-02)
  • Giza Eskubideen, Berdintasunaren eta Herritarren Partaidetzaren Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • EITBren Kontrol Batzordea: Kidea (2016-01-26 / 2016-08-02)

    Marian Beitialarrangoitia Lizarralde ordezkatu zuen

  • Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea: Lehendakaria (2013-01-15 / 2015-03-24)

    Xabier Isasi Balanzategi-k ordezkatua