Izandakoa

López de Munain Ganuza, Igor argazkia
López de Munain Ganuza, Igor
Titulazioa :
Politika Zientzietan eta Erakunde Publikoan lizentziatua. Prozesu partekatuak Dinamizazioan graduondokoa. MBAn masterra
Lanbidea :
Consultor
Hizkuntzak :
Euskara, Ingelesa

XI. Legealdia

  • Kontsumobide-Instituto Vasco de Consumo Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2017-12-20 / 2018-10-08)

X. Legealdia

  • Euskal Herria Bildu Taldeko Legebiltzarkidea (2012-11-20 / 2016-08-02)
  • Ogasun eta Aurrekontu Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Ekonomiaren Garapen eta Lehiakortasun Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-01-26)

    Maider Otamendi Tolosa-k ordezkatua

  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea: Kidea (2016-01-26 / 2016-08-02)

    Rebeka Ubera Aranzeta ordezkatu zuen

  • Epsilon eta Hiriko enpresek jasotako laguntza publikoei buruzko Ikerketa Batzordea: Kidea (2014-04-01 / 2016-08-02)
  • Kontsumobide-Instituto Vasco de Consumo Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2014-02-03 / )