Izandakoa

Ubera Aranzeta, Rebeka argazkia
Ubera Aranzeta, Rebeka
Titulazioa :
Heziketa Fisikoan eta Haur Hezkuntzan diplomaduna. Psikomotrizitate-ikasketak.
Lanbidea :
Irakaslea.
Hizkuntzak :
Euskara, gaztelania, ingelesa ezagutza.
E-mail:
ubera_r@legebiltzarra.eus

XI. Legealdia

  • Euskal Herria Bildu Taldeko Legebiltzarkidea (2016-10-21 / )
  • Hezkuntza Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Erregelamendu eta Gobernu Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Osasun Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Kultura, Euskara eta Kirol Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )

X. Legealdia

  • Euskal Herria Bildu Taldeko Legebiltzarkidea (2012-11-20 / 2016-08-02)
  • Hezkuntza Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Osasun eta Kontsumo Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-01-26)

    Igor López de Munain Ganuza-k ordezkatua

Alderdi politikoetako karguak

  • Aralarreko Antolakuntzako idazkaria (2009tik gaur arte).

Beste kargo publiko batzuk

  • Elgetako Udaleko Hezkuntza eta Kiroletako zinegotzia (2003-2011).
    Gipuzkoako Batzar Nagusietako batzarkidea (2005-2013).