Izandakoa

Maroto Aranzábal, Javier argazkia
Maroto Aranzábal, Javier
Titulazioa :
---
Lanbidea :
Ekonomialaria
Hizkuntzak :
Gaztelania, Euskara, Ingelesa eta Alemana

X. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2012-11-20 / 2015-06-30)

    Javier Ruiz de Arbulo Cerio-k ordezkatua

  • Hezkuntza Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2015-06-30)

    Cristina Ruiz Bujedo-k ordezkatua

  • EITBren Kontrol Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2013-11-05)

    Nerea Llanos Gómez-ek ordezkatua

  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2013-11-05 / 2014-03-11)

    Nerea Llanos Gómez ordezkatu zuen

  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Lehendakariordea (2014-03-11 / 2015-06-30)

    Javier Ruiz de Arbulo Cerio-k ordezkatua

Alderdi politikoetako karguak

  • Euskadiko Alderdi Popularreko idazkari-ordea

Beste kargo publiko batzuk

  • Vitoria-Gasteizeko alkatea