Izandakoa

Ramírez-Escudero Isusi, Juan Carlos argazkia
Ramírez-Escudero Isusi, Juan Carlos
Titulazioa :
Informazio Zientzietan lizentziaduna (UPV/EHU).
Lanbidea :
Kazetaria.
Hizkuntzak :
Frantsesa.
E-mail:
ramirez_jc@legebiltzarra.eus

XI. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2016-10-21 / )
  • Giza Eskubide eta Berdintasun Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • EITBren Kontrol Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Kultura, Euskara eta Kirol Batzordea: Batzordeburuordea (2016-12-12 / )

X. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2012-12-21 / 2016-08-02)

    Ana Isabel Oregi Bastarrika ordezkatu zuen

  • Giza Eskubideen, Berdintasunaren eta Herritarren Partaidetzaren Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • EITBren Kontrol Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea: Kidea (2013-11-26 / 2016-08-02)

    Joseba Zorrilla Ibañez ordezkatu zuen

  • EITBren erreformaren oinarriak ezartzeko azterlan Batzorde Berezia: Kidea (2015-06-04 / 2016-08-02)

Beste kargo publiko batzuk

  • Gaubeako alkatea (2007-2016).