Izandakoa

Urkola Iriarte, Felix argazkia
Urkola Iriarte, Felix

X. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2013-01-08 / 2016-08-02)

    Ane Urkiola Alustiza ordezkatu zuen

  • Ekonomiaren Garapen eta Lehiakortasun Batzordea: Kidea (2013-11-26 / 2016-08-02)

    Alex Etxeberria Aranburu ordezkatu zuen

  • Ingurumenaren eta Lurralde Politikaren Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Bateraezintasun Batzordea: Idazkaria (2013-01-15 / 2013-11-26)

    Kerman Orbegozo Uribe-k ordezkatua

  • Enplegu, Gizarte Politika eta Etxebizitza Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2015-09-29)

    Aitor Urrutia Oianguren-ek ordezkatua