Izandakoa

Aiartza Zallo, Jon argazkia
Aiartza Zallo, Jon
Titulazioa :
Zuzenbidean lizentziaduna (Deustuko Unibertsitatea).
Lanbidea :
Abokatua. Enpresako legelari aholkularia.

XI. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2016-10-21 / )
  • Enplegu, Gizarte Politika eta Gazteria Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Lan eta Justizia Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • EITBren Kontrol Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Osasun Batzordea: Batzordeburuordea (2016-12-12 / )

X. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2013-01-10 / 2016-08-02)

    Fátima Ansotegi Elordi ordezkatu zuen

  • Enplegu, Gizarte Politika eta Etxebizitza Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Osasun eta Kontsumo Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)