Izandakoa

Larrazabal Olabarri, Eusebio argazkia
Larrazabal Olabarri, Eusebio

V. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1995-01-13 / 1998-09-01)

    Juan María Atutxa Mendiola ordezkatu zuen

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1995-01-26 / 1995-02-07)
    1. Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain ordezkatu zuen
    2. Xabier Ormaetxea Garai-k ordezkatua
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1995-02-07 / 1998-09-01)

    Esther Larrañaga Agirre ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1995-02-07 / 1998-09-01)

    Félix Ormazabal Ascasibar ordezkatu zuen

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-02-07)

    Karmelo Sainz de la Maza Arrola-k ordezkatua

IV. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak Taldeko Legebiltzarkidea (1992-10-02 / 1994-08-30)

    Juan Alberto Legarreta Madariaga ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1992-11-10 / 1994-08-30)

    Juan Alberto Legarreta Madariaga ordezkatu zuen

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1992-11-10 / 1994-08-30)

    Juan Alberto Legarreta Madariaga ordezkatu zuen

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1992-11-10 / 1994-08-30)

    Juan Alberto Legarreta Madariaga ordezkatu zuen